Jadralni klub "MIPC" Finish times
 
Stalni sponzorji
Sponzorji
© Copyright JK MIPC, 2003-2014
Iskanje

Finish times

Cruising boats

# Yacht Sail Id Class Cat Registration Type LOA Skipper Club Time
1 Viktorija CRO 1544 A P PI 550 GRAND SOLEIL 44 R 13,25 Mitja Simčič ŠJK 2M Izola 01:05:09
2 Macropus AUS 8569 B P o/n 856907 First 40.7 11,99 Viktor Baraga JK MIPC 01:08:17
3 Farmoda ITA 13182 B P First 40.7 11,99 Rudi Dellinger YC Austria 01:08:53
4 Equinoxe AUT2574 A P IMX40 12,1 Rene Mangold YC Austia 01:09:16
5 Artemis USA 40885 B P NY 901762 Northeast 39 11,96 Andrej Janežič Burja MIPC 01:12:51
6 BOF 4 X 562 M P IZ 2323 X562 16,98 Ivan Štraus JK Fagar 01:13:07
7 Shipman 50 SLO 50 0 P Shipman 50 15 Pom Green YC Portorož 01:14:13
8 First Lady SLO 337 C P PI 750 Beneteau First 36.7 11 Peter Podunavac JK Jadro Koper 01:14:59
9 Škontradura SLO 223 E P IZ 1330 Elan 295 9,2 Pavle Kobler JK MIPC 01:19:44
10 Tamara SLO 210 A P KP 3435 GIB SEA 422 12,6 Ojo Veselko JK Burja Izola 01:20:05
11 Nidonita SLO 144 C P PI 2642 Val 35 10,6 Jaka Šoba JK MIPC 01:21:00
12 J/24 ne vem J P IZ 451 J-24 7 Ziga Horvat JK MIPC 01:21:30
13 Jonathan Black ni oznak A P IZ 311 Dufour 40 12,35 Branko Brčin JK Pirat 01:21:39
14 Dieci x Dieci ITA 140009 D P X-YACHTS 332 9,98 Sandro Fabbro Marina S.Andrea 01:22:33
15 Štoka I Evi Commodo51 0 P PI 1005 Evi 14,99 Jože Drofenik JK Ljubljana 01:23:05
16 Nika SLO 116 G P Pi 1788 Elan express 7,77 Emil Jerkovič JK Ljubljana 01:25:21
17 Žisa 2 SLO 218 D P KP 2828 Y33 9,97 Branko Horvat JK MIPC 01:25:32
18 Jacaranda 0 P 2MN-302-D Beneteau - FIRST 456 13,8 Mauro Majeroni passaggioanordest 01:25:33
19 Bled II SLO 117 G P PI 2159 Elan Express 7,77 Andreja A. Gostiša JK Ljubljana 01:26:33
20 Furia SLO 291 D P KP 4227 Elan 333 10 Karmen Pahor JK MIPC 01:27:16
21 Tata ITA 3497 D P VE 2102 Alpha 34 10,07 Silvano Ferin Societa Triestina della Vela 01:27:22
22 Punča SLO 149 E P PI 2188 Show 29 8,95 Igor Kadunc YC Črvar 01:28:06
23 Sinkopa B P IZ 600 Cantiere del Pardo 11,3 Matjaž Pogačnik JK MIPC 01:28:24
24 J-24 9 SLO 13 J P IZ 1261 7 Bojan Ivančič Cleanport 01:28:57
25 Alice SLO 329 C P PI 986 PAM INT - Y 36 10,58 Igor Brezovar JK MIPC 01:31:22
26 Bona fide 3750 E P KP 3631 elan 295 9,2 Tomaž Vidrih JK MIPC 01:31:57
27 Nirvana C P IZ 613 PAM 10,97 Drago Božič YC Bonaca 01:32:38
28 Magnetka SLO 271 D P KP 907 Justin ten 9,9 Stane Moškon YC Portorož 01:33:18
29 Demira SLO 273 F P IZ 508 ZEETON 7,84 Dominik Presen JK MIPC 01:35:05
30 IN+5 B P IZ 1569 Elan 38 11,95 Vital Wahl MERKUR 01:35:14
31 Lucija 1950 C P SK 4422 samogradnja 10,8 Miran Plešec Olimpic 01:36:08
32 Blue Moon / F P IZ 505 UFO 27 8,23 Matija KošIr JK Burja Izola 01:37:40
33 Adrienne A P 01:38:20
34 Horn 2000 M P DL3983T RT YACHT BAU 19,67 Roman Kvaternik JK MIPC 01:41:17
35 Jolly D P PI 1026 Y999 9,9 Fabjan Gašper 01:41:22
36 Josipina SLO 343 B P IZ 2322 Bavaria 38 11,85 Franc Leskovec YC Št. Jošt 01:46:04
37 Tjaša D P PI 2533 Elan 9,7 Darja Guzelj nimam 01:48:24
38 Daily Blue D P 9,99 Maurizio Gaddo ITA 01:52:16
39 La Serena H P KP 2837 7 Elmar Bordfeld 02:01:52
40 Free life C P IZ 2326 Y-36 10,6 Peter Skapin DNS

Sport boats

# Yacht Sail Id Class Cat Registration Type LOA Skipper Club Time
1 Veliki viharnik SLO 031 M R 19,03 Marko Kocjančič Jk Pirat 01:32:57
2 Margherita 1 A R Vismara 45 13,5 Alberto Zane SNG 01:40:53
3 Umag Umago 2 CRO 1007 A R 277 UM Super stag 40 12,6 Vilim Draščić ISTARMINERAL 01:44:51
4 Skipi SLO 237 D R KP 3839 Justin ten 9,99 Uroš Žvan YC Skipper 01:46:47
5 Limonca SLO 231 D R KP 3835 Justin ten 9,99 Kenda Srečko FIT KLUB 01:48:10
6 Oxygen SLO 277 D R 1426 Justin ten 9,99 Jurij Dorošenko YC Olimpic 01:48:22
7 Pila SLO 331 D R KP Justin ten 9,99 Peter Bratuša YC Escape 01:50:40
8 Rosso SLO 286? D R KP 3838 Justin ten 9,99 Anton Repovž 01:50:41
9 Blusex SLO 236 D R KP 3834 Justin ten 9,99 Bruno Antonac ŠJK 2M IZOLA 01:51:50
10 Lucifer SLO 500 G R KP 394 Murphy 25S 7,7 Gorazd Fras JK Bonaca 01:52:34
11 Lucy in the sky with SLO 235 D R KP 3836 Justin ten 9,99 Semiko Marucelj Synergy club 01:55:15
12 Luna SLO 363 E R IZ 1828 Ventura Fast Wave 30 9,46 Jon Brecelj Hi3 sailing team - Sinergy 01:56:03
13 Perun SLO 299 G R PI 240 labod 25r 7,7 Virnik Tomaž JK Ljubljana 01:56:16
14 Tenmar SLO 338 D R Justin ten 9,99 Katja Štraus 01:56:39
15 Nina SLO-311 G R PI 3390 VIRNIK- LABOB 25R 7,79 Matej Virnik JK Ljubljana 01:57:41
16 Marisa SLO 1100 A R IZ 210 I.O.R. 88 13,49 Zoran Žagar JK Burja Izola 01:59:07
17 Akoholita 3 SLO 101 E R PI 2831 Archambault-SPRINT 95 9,48 Herman Antonic YC Portorož 02:05:35
18 North Sails SLO 772 G R PI 702 Express 770 7,7 Andreja Rener JK Burja Izola 02:05:57
19 Murphy 28 SLO 367 F R PI 1239 Murphy 28 samogradnja 8,7 Andrej Benedik JK Maestral 02:06:19
20 Express Express Slo 770 G R IZ 2701 Express 770 7,7 Marko Paš JD Express plus 02:07:34
21 Velociraptor SLO-310 G R IZ 1876 Murphy 24S 7,49 Luka Juri JD J24 02:12:03
22 Sijana SLO 130 D R PI 1840 Justin ten 9,99 Janos Szilagyi YC Portorož 02:12:36
23 Atrox SLO 250 F R PI 1825 PAM INT - MURPHY 26 7,98 Simon Makor JK Jadro Koper 02:21:59
24 Blue Mariln SLO 322 G R IZ 2115 Express 770 7,7 Rajko Županc JK Novo mesto 02:22:31
25 Kriza SLO 339 G R IZ 2207 Express 770 7,7 Gregor Novel JK Burja Izola 02:29:44
26 Peter R D R Justin ten 9,99 Aljoša Tomaž Častivredni vinski konvent sv Urbana Portorož DNF
27 M A D SLO 320 G R PI 806 Zupančič - Murphy 25 7,75 Dane Šušteršič JK Bonaca DNF