Jadralni klub "MIPC" Uvrstitve po ORC Club
 
Stalni sponzorji
Sponzorji
© Copyright JK MIPC, 2003-2014
Iskanje

Uvrstitve po ORC Club

Regata:Izola Cup 2009
Organizator:JK MIPC
Datum:06.06.2009
Proga:Izola
Dolžina proge 1:4,4 NM
Dolžina proge 2:4,4 NM
ORC kurs:Privetrno-zavetrni
ORC vrednotenje:Hitrostna KRIVULJA
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Final Overall
Class. : 0 - 5
OVERALL
Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Designer GPH Class 1 2 Points
1 SLO424 Scorpio Iztok Krumpak JK MIPC GRAND SOLEIL 42 R BOTIN-CARKEEK 572.4 C 1 1.00 1.00 2.00
2 SLO041 V1no 41 Jurij Schollmayer JK Ocean X-41 JEPPESEN 564.5 C 1 2.00 3.00 5.00
3 SLO4100 Taia Goran Djordevic JK Loka Timing Elan 410 Humpreys 581.4 C 1 3.00 5.00 8.00
4 SLO383 Eureka Bojan Rajar JK Burja First 36.7 Farr 625.9 C 2 4.00 4.00 8.00
5 SLO430 Jonathan Tim Marjan Potocnik JK Potepuh Grand Surprise Joubert/Nivelt 631.0 C 2 5.00 6.00 11.00
6 SLO40885 Artemis Andrej Janezic JK MIPC Northeast 39 Rob Ball 626.8 C 2 7.00 7.00 14.00
7 SLO642O Ahil - Owner Iztok Hudoklin SD Kobilica Bavaria 35 match Jakopin 622.1 C 2 6.00 9.00 15.00
8 SLO273 Demira Dejan Presen JK MIPC Zeeton mod. Van der Stadt 712.7 C 3 8.00 8.00 16.00
9 SLO41 Elan 410 R Tomaz Copi YC Portoroz Elan 410 Humphreys 574.3 C 1 16.00 2.00 18.00
10 SLO116 Nika Damijan Miljavec JK Ljubljana Elan Express Norlin 734.0 C 3 10.00 10.00 20.00
11 SLO144 Nidonita Ziga Okorn JK Burja Val 35 Jakopin 627.8 C 2 11.00 11.00 22.00
12 SLO797 Mojca 2 Janez Valant YC Portoroz Val 35 Jakopin 621.4 C 2 9.00 16.00 25.00
13 SLO115 Vesna Tomaz Virnik st. JK Ljubljana Elan 31R Jakopin 663.7 C 3 13.00 12.00 25.00
14 SLO393 Doza Zeljko Ciric NK Norik Begunj Justin Ten Pot Justin 653.9 C 3 12.00 14.00 26.00
15 SLO118 Urska II Robert Podbregar JK Ljubljana Elan Express Norlin 738.8 C 3 16.00 13.00 29.00
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:18:29
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Final Overall
Class : 1
OVERALL

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Designer GPH Class 1 2 Points
1 SLO424 Scorpio Iztok Krumpak JK MIPC GRAND SOLEIL 42 R BOTIN-CARKEEK 572.4 C 1 1.00 1.00 2.00
2 SLO041 V1no 41 Jurij Schollmayer JK Ocean X-41 JEPPESEN 564.5 C 1 2.00 3.00 5.00
3 SLO41 Elan 410 R Tomaz Copi YC Portoroz Elan 410 Humphreys 574.3 C 1 5.00 2.00 7.00
4 SLO4100 Taia Goran Djordevic JK Loka Timing Elan 410 Humpreys 581.4 C 1 3.00 4.00 7.00
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:18:34
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Final Overall
Class : 2
OVERALL

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Designer GPH Class 1 2 Points
1 SLO383 Eureka Bojan Rajar JK Burja First 36.7 Farr 625.9 C 2 1.00 1.00 2.00
2 SLO430 Jonathan Tim Marjan Potocnik JK Potepuh Grand Surprise Joubert/Nivelt 631.0 C 2 2.00 2.00 4.00
3 SLO40885 Artemis Andrej Janezic JK MIPC Northeast 39 Rob Ball 626.8 C 2 4.00 3.00 7.00
4 SLO642O Ahil - Owner Iztok Hudoklin SD Kobilica Bavaria 35 match Jakopin 622.1 C 2 3.00 4.00 7.00
5 SLO144 Nidonita Ziga Okorn JK Burja Val 35 Jakopin 627.8 C 2 6.00 5.00 11.00
6 SLO797 Mojca 2 Janez Valant YC Portoroz Val 35 Jakopin 621.4 C 2 5.00 7.00 12.00
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:18:37
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Final Overall
Class : 3
OVERALL

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Designer GPH Class 1 2 Points
1 SLO273 Demira Dejan Presen JK MIPC Zeeton mod. Van der Stadt 712.7 C 3 1.00 1.00 2.00
2 SLO116 Nika Damijan Miljavec JK Ljubljana Elan Express Norlin 734.0 C 3 2.00 2.00 4.00
3 SLO115 Vesna Tomaz Virnik st. JK Ljubljana Elan 31R Jakopin 663.7 C 3 4.00 3.00 7.00
4 SLO393 Doza Zeljko Ciric NK Norik Begunj Justin Ten Pot Justin 653.9 C 3 3.00 5.00 8.00
5 SLO118 Urska II Robert Podbregar JK Ljubljana Elan Express Norlin 738.8 C 3 6.00 4.00 10.00
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:18:41
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Race Number : 01
Class. : 0 - 5
OVERALL

Date : 06/06/09 Distance : 4.4 Coefficient : 1.00 Scoring System Circular Random

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Class Finish Time Elapsed Time Corr. Time IW Obs Points
1 SLO424 Scorpio Iztok Krumpak JK MIPC GRAND SOLEIL 42 R C 1 12:45:20 00:36:20 00:00:00       1.00
2 SLO041 V1no 41 Jurij Schollmayer JK Ocean X-41 C 1 12:46:54 00:37:54 00:02:18       2.00
3 SLO4100 Taia Goran Djordevic JK Loka Timing Elan 410 C 1 12:47:59 00:38:59 00:02:40       3.00
4 SLO383 Eureka Bojan Rajar JK Burja First 36.7 C 2 12:51:29 00:42:29 00:02:52       4.00
5 SLO430 Jonathan Tim Marjan Potocnik JK Potepuh Grand Surprise C 2 12:52:50 00:43:50 00:03:14       5.00
6 SLO642O Ahil - Owner Iztok Hudoklin SD Kobilica Bavaria 35 match C 2 12:53:19 00:44:19 00:04:47       6.00
7 SLO40885 Artemis Andrej Janezic JK MIPC Northeast 39 C 2 12:54:48 00:45:48 00:05:39       7.00
8 SLO273 Demira Dejan Presen JK MIPC Zeeton mod. C 3 13:01:36 00:52:36 00:06:19       8.00
9 SLO797 Mojca 2 Janez Valant YC Portoroz Val 35 C 2 12:56:41 00:47:41 00:07:55       9.00
10 SLO116 Nika Damijan Miljavec JK Ljubljana Elan Express C 3 13:06:19 00:57:19 00:08:49       10.00
11 SLO144 Nidonita Ziga Okorn JK Burja Val 35 C 2 12:58:07 00:49:07 00:08:59       11.00
12 SLO393 Doza Zeljko Ciric NK Norik Begunje Justin Ten Pot C 3 13:00:57 00:51:57 00:09:15       12.00
13 SLO115 Vesna Tomaz Virnik st. JK Ljubljana Elan 31R C 3 13:02:49 00:53:49 00:10:08       13.00
14 SLO41 Elan 410 R Tomaz Copi YC Portoroz Elan 410 C 1             DNS 16.00
15 SLO118 Urska II Robert Podbregar JK Ljubljana Elan Express C 3             DNS 16.00
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:17:50
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Race Number : 02
Class. : 0 - 5
OVERALL

Date : 06/06/09 Distance : 4.4 Coefficient : 1.00 Scoring System Circular Random

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Class Finish Time Elapsed Time Corr. Time IW Obs Points
1 SLO424 Scorpio Iztok Krumpak JK MIPC GRAND SOLEIL 42 R C 1 14:05:10 00:35:10 00:00:00       1.00
2 SLO41 Elan 410 R Tomaz Copi YC Portoroz Elan 410 C 1 14:04:50 00:34:50 00:00:06       2.00
3 SLO041 V1no 41 Jurij Schollmayer JK Ocean X-41 C 1 14:06:21 00:36:21 00:01:55       3.00
4 SLO383 Eureka Bojan Rajar JK Burja First 36.7 C 2 14:11:04 00:41:04 00:02:37       4.00
5 SLO4100 Taia Goran Djordevic JK Loka Timing Elan 410 C 1 14:08:06 00:38:06 00:02:57       5.00
6 SLO430 Jonathan Tim Marjan Potocnik JK Potepuh Grand Surprise C 2 14:13:09 00:43:09 00:03:44       6.00
7 SLO40885 Artemis Andrej Janezic JK MIPC Northeast 39 C 2 14:13:26 00:43:26 00:04:37       7.00
8 SLO273 Demira Dejan Presen JK MIPC Zeeton mod. C 3 14:20:21 00:50:21 00:05:16       8.00
9 SLO642O Ahil - Owner Iztok Hudoklin SD Kobilica Bavaria 35 match C 2 14:14:48 00:44:48 00:06:23       9.00
10 SLO116 Nika Damijan Miljavec JK Ljubljana Elan Express C 3 14:23:40 00:53:40 00:06:46       10.00
11 SLO144 Nidonita Ziga Okorn JK Burja Val 35 C 2 14:17:29 00:47:29 00:08:44       11.00
12 SLO115 Vesna Tomaz Virnik st. JK Ljubljana Elan 31R C 3 14:22:50 00:52:50 00:10:26       12.00
13 SLO118 Urska II Robert Podbregar JK Ljubljana Elan Express C 3 14:28:03 00:58:03 00:10:27       13.00
14 SLO393 Doza Zeljko Ciric NK Norik Begunje Justin Ten Pot C 3 14:24:20 00:54:20 00:12:09       14.00
15 SLO797 Mojca 2 Janez Valant YC Portoroz Val 35 C 2             DNF 16.00
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:17:55
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Entry List
Class. : 0 - 5
OVERALL

Sail nr. Yacht Skipper Club Type Crew GPH Class
1 SLO041 V1no 41 Jurij Schollmayer JK Ocean X-41 700 564.5 C 1
2 SLO424 Scorpio Iztok Krumpak JK MIPC GRAND SOLEIL 42 R 821 572.4 C 1
3 SLO41 Elan 410 R Tomaz Copi YC Portoroz Elan 410 777 574.3 C 1
4 SLO4100 Taia Goran Djordevic JK Loka Timing Elan 410 790 581.4 C 1
5 SLO797 Mojca 2 Janez Valant YC Portoroz Val 35 601 621.4 C 2
6 SLO642O Ahil - Owner Iztok Hudoklin SD Kobilica Bavaria 35 match 687 622.1 C 2
7 SLO383 Eureka Bojan Rajar JK Burja First 36.7 660 625.9 C 2
8 SLO40885 Artemis Andrej Janezic JK MIPC Northeast 39 550 626.8 C 2
9 SLO144 Nidonita Ziga Okorn JK Burja Val 35 616 627.8 C 2
10 SLO430 Jonathan Tim Marjan Potocnik JK Potepuh Grand Surprise 510 631.0 C 2
11 SLO393 Doza Zeljko Ciric NK Norik Begunje Justin Ten Pot 629 653.9 C 3
12 SLO115 Vesna Tomaz Virnik st. JK Ljubljana Elan 31R 425 663.7 C 3
13 SLO273 Demira Dejan Presen JK MIPC Zeeton mod. 405 712.7 C 3
14 SLO116 Nika Damijan Miljavec JK Ljubljana Elan Express 392 734.0 C 3
15 SLO118 Urska II Robert Podbregar JK Ljubljana Elan Express 394 738.8 C 3
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 18:33:48
Izola Cup 2009 - JK MIPC
Scratch Sheet (abs)
Race Number : 01
Scoring System - Windward Leeward VMG

Sail nr. Yacht Type GPH Class 6 8 10 12 14 16 20
SLO041 V1no 41 X-41 564.5 C 1 957.4 766.1 664.4 607.5 571.2 546.2 518.1
SLO424 Scorpio GRAND SOLEIL 42 R 572.4 C 1 984.6 789.9 684.7 623.8 584.2 557.2 528.0
SLO41 Elan 410 R Elan 410 574.3 C 1 987.7 789.0 684.1 621.7 580.4 552.5 522.2
SLO4100 Taia Elan 410 581.4 C 1 1007.2 799.4 688.0 624.6 584.4 557.1 527.7
SLO797 Mojca 2 Val 35 621.4 C 2 1055.2 844.5 732.5 666.9 625.4 598.0 565.8
SLO642O Ahil - Owner Bavaria 35 match 622.1 C 2 1063.3 857.3 740.2 671.3 627.7 599.3 566.5
SLO383 Eureka First 36.7 625.9 C 2 1068.4 853.9 735.4 668.8 628.4 601.5 572.3
SLO40885 Artemis Northeast 39 626.8 C 2 1050.4 843.6 735.2 672.9 633.4 607.0 576.2
SLO144 Nidonita Val 35 627.8 C 2 1073.0 855.2 737.3 669.7 628.0 600.2 568.3
SLO430 Jonathan Tim Grand Surprise 631.0 C 2 1078.6 865.0 749.0 684.4 643.8 615.4 585.5
SLO393 Doza Justin Ten Pot 653.9 C 3 1115.7 902.2 780.4 704.1 655.7 622.1 592.6
SLO115 Vesna Elan 31R 663.7 C 3 1121.4 895.8 779.9 715.3 675.2 649.1 617.7
SLO273 Demira Zeeton mod. 712.7 C 3 1184.3 944.4 820.9 754.8 715.8 690.3 662.1
SLO116 Nika Elan Express 734.0 C 3 1246.9 991.3 857.5 783.6 740.8 714.1 683.2
SLO118 Urska II Elan Express 738.8 C 3 1262.6 1000.8 862.2 785.7 742.2 714.8 685.1
(c) Copyright - CyAltura -  6.02 Date 06-06-09         Time 16:49:17