Jadralni klub "MIPC" Resultati Izola Cup 2011 Skupaj
 
Stalni sponzorji
Sponzorji
© Copyright JK MIPC, 2003-2014
Iskanje
Results OPEN Time

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 SLO 878 CASALI
Samo ZVAN, SK Triglav
3,0 2 1
2 SLO 350 ELANKA II
Sinisa HRVATIN, Elan Racing Team
5,0 3 2
3 SLO 642 AHIL
Iztok HUDOKLIN, SD Kobilica
10,0 7 3
4 SLO 1960 UL FPP SOLARIA
Simon SIKOSEK, AJK FPP
11,0 5 6
5 SLO 3500 ONE4All
David BARTOL, JK Pocedebon
13,0 8 5
6 SLO 342 PERUN
Janko VIRNIK, JK Ljubljana
15,0 6 9
7 SLO 1414 FADO
Tomaz KOGOVSEK, JK Burja Izola
16,0 12 4
8 SLO 735 FREYA
Samo KANELLOPULOS, JK Horizont
17,0 9 8
9 SLO 359 SCORPION
Joze KASTELIC, JK Scorpion
18,0 11 7
10 AUT 4548 AQUILA
Christian BAYER, BYC
21,0 1 dnc
11 SLO 275 HUSTLER 3
Vitomir OSTANEK, YC Portoroz
24,0 4 ocs
12 SLO 235 LUCY IN THE SKY
Zoran KOMADINA, JK Rossa Celje
24,0 10 14
13 SLO 492 CESARICA
Aljosa LIPOVSEK, JK Portoroz
24,0 13 11
14 SLO 144 NIDONITA
Ziga OKORN, JK Burja Izola
25,0 15 10
15 SLO 432 LENOBA NA KVADRAT
Jerneja SKOF, SD Nautigroup
26,0 14 12
16 ITA 25223 SALE
Stanko KOLAR, NC Rogla
29,0 16 13
17 SLO 218 ZISA 2
Branko BRODNIK, JK MIPC
33,0 17 16
18 SLO 2575 ALBA LA DIVA
Silvano GREGORIC, SKD Wada
35,0 dnf 15
19 SLO 3922 SASI
Brane ARNEZ, YC Domzale
40,0 dnf dnf
 

Results OPEN - / BRAVO / CHARLIE Time

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 350 ELANKA II
Sinisa HRVATIN, Elan Racing Team
2,0 1 1
2 642 AHIL
Iztok HUDOKLIN, SD Kobilica
4,0 2 2
3 1414 FADO
Tomaz KOGOVSEK, JK Burja Izola
7,0 4 3
4 3500 ONE4All
David BARTOL, JK Pocedebon
7,0 3 4
5 144 NIDONITA
Ziga OKORN, JK Burja Izola
10,0 5 5
6 3922 SASI
Brane ARNEZ, YC Domzale
14,0 dnf dnf
 

Results OPEN - / DELTA Time

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 1960 UL FPP SOLARIA
Simon SIKOSEK, AJK FPP
3,0 2 1
2 235 LUCY IN THE SKY
Zoran KOMADINA, JK Rossa Celje
5,0 3 2
3 275 HUSTLER 3
Vitomir OSTANEK, YC Portoroz
7,0 1 ocs
4 218 ZISA 2
Branko BRODNIK, JK MIPC
8,0 4 4
5 2575 ALBA LA DIVA
Silvano GREGORIC, SKD Wada
9,0 dnf 3
 

Results OPEN - / ECHO / FOXTROT Time

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 359 SCORPION
Joze KASTELIC, JK Scorpion
3,0 2 1
2 735 FREYA
Samo KANELLOPULOS, JK Horizont
3,0 1 2
3 492 CESARICA
Aljosa LIPOVSEK, JK Portoroz
6,0 3 3
4 432 LENOBA NA KVADRAT
Jerneja SKOF, SD Nautigroup
8,0 4 4
 

Results OPEN - / GOLF / HOTEL Time

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 SLO 342 PERUN
Janko VIRNIK, JK Ljubljana
2,0 1 1
2 ITA 25223 SALE
Stanko KOLAR, NC Rogla
4,0 2 2
 

Results OPEN - / ZERO / ALFA Time

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 SLO 878 CASALI
Samo ZVAN, SK Triglav
3,0 2 1
2 AUT 4548 AQUILA
Christian BAYER, BYC
4,0 1 dnc
 

Results ORC ORC PLS Offshore

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 424 SCORPIO
Iztok KRUMPAK, JK Izola
2,0 1 1
2 4100 TAIA
Goran DJORDJEVIC, JK Loka Timing
4,0 2 2
3 116 NIKA
Damijan MALJEVEC, JK Ljubljana
9,0 4 5
4 115 VESNA
Matej VIRNIK, JK Ljubljana
10,0 3 7
5 484 SRECA
Gorazd KRAJNIK, JK Loka Timing
10,0 6 4
6 3666 SHARK
Karolina GOREC, JK Pozejdon
11,0 8 3
7 117 BLED II
Lojze BABIC, JK Ljubljana
11,0 5 6
8 118 URSKA
Robert PODBREGAR, JK Ljubljana
15,0 7 8
 

Results ORC - / ORC1A ORC PLS Offshore

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 424 SCORPIO
Iztok KRUMPAK, JK Izola
2,0 1 1
2 4100 TAIA
Goran DJORDJEVIC, JK Loka Timing
4,0 2 2
 

Results ORC - / ORC3C ORC PLS Offshore

 

No Sailno Name Scores 1 2
1 116 NIKA
Damijan MALJEVEC, JK Ljubljana
5,0 2 3
2 115 VESNA
Matej VIRNIK, JK Ljubljana
6,0 1 5
3 484 SRECA
Gorazd KRAJNIK, JK Loka Timing
6,0 4 2
4 3666 SHARK
Karolina GOREC, JK Pozejdon
7,0 6 1
5 117 BLED II
Lojze BABIC, JK Ljubljana
7,0 3 4
6 118 URSKA
Robert PODBREGAR, JK Ljubljana
11,0 5 6
 

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.023.065
Copyright 1986 - 2011, Leo G Eggink, Zoetermeer
For info about ZW: http://www.zw-scoring.nl