Jadralni klub "MIPC" MIPCPHRF Pokal Slovenije 2006
 
Stalni sponzorji
© Copyright JK MIPC, 2003-2014
Iskanje

Pokal Slovenije 2006

MIPC-PHRF Absolutno

Uvrstitev
Oznaka
Jadrnica
Klub
PHRF
JK Funnavtic
JK Veter
Pokal Ediling
Pokal Victory
Izola Cup 2006
Izola***Izola
Šavrinska regata
Skipper Cup
Zakljucna regata
Skupaj
         
01.04.2006
22.04.2006
06.05 2006
27.05.2006
10.06.2006
19.08.2006
02.09.2006
30.09.2006
21.10.2006
 
1
US 40885
Artemis
JK Burja / JK MIPC
75
2
1
(5)
1
2
1
1
(3)
1
9
2
SLO 111
Katarina
YC Portorož
75
1
(10)
6
2
3
2
3
(9)
2
19
3
SLO 383
Eureka
JK Burja Izola
78
5
(8)
1
5
4
(DNC)
6
1
3
25
4
SLO 148
Supernova
YC Portorož
78
7
4
2
4
(25 OCS)
(18 DNF)
2
4
9
32
5
ITA 446
Follow me
JK MIPC
168
4
(DNC)
7
7
5
(18 DNF)
10
6
12
51
6
SLO 195
Carovna 3
JK Fireball
78
(DNC)
3
10
9
13
(18 DNF)
7
5
5
52
7
SLO 273
Demira
JK MIPC
165
11
5
(14)
8
6
(18 DNF)
4
7
11
52
8
SLO 452
Scorpio
JK Burja Izola
91
15
9
(21 DSQ)
13
1
(18 DNF)
9
2
6
55
9
SLO 642
Ahil
JK Bavaria Match
74
9
(DNC)
3
6
15
(18 DNF)
8
10
7
58
10
SLO 299
Mazi
JK Ljubljana
80
6
11
13
(DNC)
7
(18 DNF)
5
8
8
58
11
SLO 447
Manca
JK Maestral
51
3
14
8
3
12
(18 DNF)
15
(16)
10
65
12
SLO 296
Ošpica
NK Norik Begunje
89
(DNC)
2
4
14
10
(DNC)
17
15
14
76
13
SLO 348
Sinkopa
JK MIPC
116
16
(DNC)
16
10
11
(DNC)
12
13
4
82
14
SLO 312
Muca
JK Novo mesto
133
8
7
11
15
(19)
18 DNF
13
11
(19 DNF)
83
15
SLO 361
Julie
JK Burja Izola
141
12
12
17
(DNC)
8
18 DNF
11
12
(19 DNF)
90
16
SLO 108
Živa
JK MIPC
159
13
13
9
12
14
18 DNF
14
(DNC)
(DNC)
93
17
SLO 375
Bona Fide
JK MIPC
158
14
6
15
17
16
(18 DNF)
16
14
(DNC)
98
18
SLO 305
Arne
JD Oropila
82
17
15
18
(DNC)
17
18 DNF
18
(DNC)
13
116
19
SLO 218
Žisa 2
JK MIPC
139
10
(DNC)
(DNC)
16
9
18 DNF
DNC
DNC
DNC
131
20
SLO 393
Doza
NK Norik Begunje
80
(DNC)
(DNC)
19
19 DNF
20
18 DNF
19
19 DNF
19 DNF
133
21
SLO 390
Butterfly
JK MIPC
34
(DNC)
(DNC)
12
11
DNC
DNC
DNC
17
19 DNF
137
22
SLO 377
Free Life
JK MIPC
142
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
18
DNC
DNC
DNC
DNC
174
23
B 38
Irena
JK MIPC
135
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
21
DNC
DNC
DNC
DNC
177
24
SLO 343
Potepinka A
JK MIPC
161
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
22
DNC
DNC
DNC
DNC
178
25
 
Jolly
JK MIPC
180
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
25 DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
181

MIPC-PHRF Razred A - rating do vključno 52

Uvrstitev
Oznaka
Jadrnica
Klub
PHRF
JK Funnavtic
JK Veter
Pokal Ediling
Pokal Victory
Izola Cup 2006
Izola***Izola
Šavrinska regata
Skipper Cup
Zakljucna regata
Skupaj
         
01.04.2006
22.04.2006
06.05 2006
27.05.2006
10.06.2006
19.08.2006
02.09.2006
30.09.2006
21.10.2006
 
1
SLO 447
Manca
JK Maestral
51
(1)
1
1
1
1
(2 DNF)
1
1
1
7
2
SLO 390
Butterfly
JK MIPC
34
(DNC)
(DNC)
2
2
DNC
DNC
DNC
2
3 DNF
18

MIPC-PHRF Razred B - rating od 53 do vključno 114

Uvrstitev
Oznaka
Jadrnica
Klub
PHRF
JK Funnavtic
JK Veter
Pokal Ediling
Pokal Victory
Izola Cup 2006
Izola***Izola
Šavrinska regata
Skipper Cup
Zaključna regata
Skupaj
         
01.04.2006
22.04.2006
06.05 2006
27.05.2006
10.06.2006
19.08.2006
02.09.2006
30.09.2006
21.10.2006
 
1
US 40885
Artemis
JK Burja / JK MIPC
75
2
1
(5)
1
2
1
1
(3)
1
9
2
SLO 383
Eureka
JK Burja Izola
78
3
(5)
1
3
4
(DNC)
4
1
3
19
3
SLO 111
Katarina
YC Portorož
75
1
(7)
6
2
3
2
3
(7)
2
19
4
SLO 148
Supernova
YC Portorož
78
5
4
2
5
(12 OCS)
(10 DNF)
2
4
8
30
5
SLO 452
Scorpio
JK Burja Izola
91
7
6
(12 DSQ)
7
1
(10 DNF)
6
2
5
34
6
SLO 195
Carovna 3
JK Fireball
78
(DNC)
3
7
6
7
(10 DNF)
7
5
4
39
7
SLO 642
Ahil
JK Bavaria Match
74
6
(DNC)
3
4
8
(10 DNF)
8
8
6
43
8
SLO 299
Mazi
JK Ljubljana
80
4
8
8
(DNC)
5
(10 DNF)
5
6
7
43
9
SLO 296
Ošpica
NK Norik Begunje
89
(DNC)
2
4
8
6
(DNC)
9
9
10
48
10
SLO 305
Arne
JD Oropila
82
8
9
9
(DNC)
9
10 DNF
10
(DNC)
9
64
11
SLO 393
Doza
NK Norik Begunje
80
(DNC)
(DNC)
10
10 DNF
10
10 DNF
11
11 DNF
12 DNF
74

MIPC-PHRF Razred C - rating od 115 naprej

Uvrstitev
Oznaka
Jadrnica
Klub
PHRF
JK Funnavtic
JK Veter
Pokal Ediling
Pokal Victory
Izola Cup 2006
Izola***Izola
Šavrinska regata
Skipper Cup
Zaključna regata
Skupaj
         
01.04.2006
22.04.2006
06.05 2006
27.05.2006
10.06.2006
19.08.2006
02.09.2006
30.09.2006
21.10.2006
 
1
ITA 446
Follow me
JK MIPC
168
1
(DNC)
1
1
1
(8 DNF)
4
1
3
12
2
SLO 273
Demira
JK MIPC
165
(4)
1
4
2
2
(8 DNF)
1
2
2
14
3
SLO 312
Muca
JK Novo mesto
133
2
3
3
5
(9)
(8 DNF)
5
3
6 DNF
27
4
SLO 348
Sinkopa
JK MIPC
116
8
(DNC)
6
3
5
(DNC)
3
5
1
31
5
SLO 361
Julie
JK Burja Izola
141
5
4
7
(DNC)
3
(8 DNF)
2
4
6 DNF
31
6
SLO 108
Živa
JK MIPC
159
6
5
2
4
6
8 DNF
6
(DNC)
(DNC)
37
7
SLO 375
Bona Fide
JK MIPC
158
7
2
5
7
7
(8 DNF)
7
6
(DNC)
41
8
SLO 218
Žisa 2
JK MIPC
139
3
(DNC)
(DNC)
6
4
8 DNF
DNC
DNC
DNC
60
9
SLO 377
Free Life
JK MIPC
142
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
8
DNC
DNC
DNC
DNC
86
10
B 38
Irena
JK MIPC
135
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
10
DNC
DNC
DNC
DNC
88
11
SLO 343
Potepinka A
JK MIPC
161
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
11
DNC
DNC
DNC
DNC
89
12
 
Jolly
JK MIPC
180
(DNC)
(DNC)
DNC
DNC
13 DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
91

Rezultati se računajo po sistemu enostavnega točkovanja; odsotna ali neuvrščena jadrnica dobi število točk, ki je enako največjemu številu jadrnic v seriji + 1. Točkovanje se izvaja skladno z "Tekmovalnim pravilnikom za organizacijo regat jadrnic odprtih razredov in razreda J/24 za pokal Slovenije"